O nás

Historie Serveru

Jak to začalo.. Není lehké to popsat přesně do detailů, ale původně server vznikl jako server pro kamarády. Jenže v té době byla druhá vlna pandemie spojené s Covidem-19, a tak se ze serveru pro kamarády stal Public s aktivní komunitou. Když majiteli došlo, že se to rozvíjí, sehnal si developera, a pustili se do práce. chvíli potom vyšel i AWP server, a z CoreGamingu se tak stal oficiálně více-serverový portál. Pandemie pokračovala, hráči stoupali. 

Public a AWP – to jsou servery co tu byly již od začátku a budou tu až do konce. Za dobu existence portálu se vystřídalo hodně takzvaných “třetích serverů”, jako například FFA DeathMatch, 1v1 Arena či Combat Surf, jenže ty se nikdy neudržely, a tak byly postupem času vypínány. Pouze AWP a Public se dlouhodobě drží na nohách. I po konci pandemie se jim – k velké úlevě majitele – stále drží si udržet byť malou, tak aktivní a příjemnou komunitu hráčů. 

Momentálně se majitel snaží server rozvíjet s dobou, a dodržuje originalitu našich serverů. Na našich serverech najdete kvalitní VIP plugin, nebo například plugin Chicken Fights, který je jedinečný v celém Československu, ne-li v Evropě.


Možná nejsme největší portál na CZ/SK scéně, ale svoji komunitu milujeme, a za nic bychom vás nevyměnili. ❤️